225/55R19 103T STUD2 XL

RIKEN

225/55R19 103T STUD2 XL

225/55R19 103T STUD2 XL

6,890.00 ден

На лагер

6,890.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023384 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Stud 2

Тежински индекс

103

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: