225/55R19 103V SNOW GRABBER PLUS XL FR

GENERAL TIRE
-10%

225/55R19 103V SNOW GRABBER PLUS XL FR

225/55R19 103V SNOW GRABBER PLUS XL FR

9,909.00 ден

На лагер

9,909.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023520 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: