225/55R19 103V Wetproof SUV XL

NOKIAN
-10%

225/55R19 103V Wetproof SUV XL

225/55R19 103V Wetproof SUV XL

8,019.00 ден

На лагер

8,019.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500831 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: