225/55R19 103V WR SUV 4 XL

NOKIAN

225/55R19 103V WR SUV 4 XL

225/55R19 103V WR SUV 4 XL

14,740.00 ден

На лагер

14,740.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015979 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: