225/55R19 99V BRAVURIS FR

BARUM
-10%

225/55R19 99V BRAVURIS FR

225/55R19 99V BRAVURIS FR

7,695.00 ден

На лагер

7,695.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500172 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: