225/55R19 99V CROSSCLIMATE 2

MICHELIN

225/55R19 99V CROSSCLIMATE 2

225/55R19 99V CROSSCLIMATE 2

14,300.00 ден

На лагер

14,300.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501976 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: