225/55R19 99V TS850P SUV

CONTINENTAL

225/55R19 99V TS850P SUV

225/55R19 99V TS850P SUV

15,130.00 ден

На лагер

15,130.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010374 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: