225/55ZR18 102W DX740 XL

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

225/55ZR18 102W DX740 XL

225/55ZR18 102W DX740 XL

3,655.00 ден

Out of stock

3,655.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA016845-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX740

Тежински индекс

102

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: