225/60 R17 103V PXCMS XL

TOYO
-10%

225/60 R17 103V PXCMS XL

225/60 R17 103V PXCMS XL

7,884.00 ден

На лагер

7,884.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500757 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: