225/60 R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL

MICHELIN
-10%

225/60 R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL

225/60 R18 104H PILOT ALPIN 5 SUV XL

13,581.00 ден

На лагер

13,581.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016265 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin 5 SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: