225/60 R18 104W Proxes Comfort XL

TOYO
-10%

225/60 R18 104W Proxes Comfort XL

225/60 R18 104W Proxes Comfort XL

8,820.00 ден

На лагер

8,820.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500759 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Додадовте производ во Вашата кошничка: