225/60R16 98V MATSTORM 2 B2

RIKEN
-10%

225/60R16 98V MATSTORM 2 B2

225/60R16 98V MATSTORM 2 B2

2,718.00 ден

На лагер

2,718.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011017 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

MayStorm B2

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: