225/60R16 98V ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN
-10%

225/60R16 98V ROAD PERFORMANCE RI

225/60R16 98V ROAD PERFORMANCE RI

4,302.00 ден

На лагер

4,302.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014733 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: