225/60R17 103V WINGUARD Sport 2 SUV XL

NEXEN
-5%

225/60R17 103V WINGUARD Sport 2 SUV XL

225/60R17 103V WINGUARD Sport 2 SUV XL

7,429.00 ден

На лагер

7,429.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505083 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2

Тежински индекс

103

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: