225/60R17 99H DX740

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

225/60R17 99H DX740

225/60R17 99H DX740

3,425.00 ден

На лагер

3,425.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016846-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX740

Тежински индекс

99

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: