225/60R17 99V CELSIUS

TOYO
-10%

225/60R17 99V CELSIUS

225/60R17 99V CELSIUS

7,398.00 ден

На лагер

7,398.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501434 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

TYCS

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: