225/60R17 99V CPC 5 SUV

CONTINENTAL
-10%

225/60R17 99V CPC 5 SUV

225/60R17 99V CPC 5 SUV

10,305.00 ден

На лагер

10,305.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010084 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: