225/60R17 99V GRABBER GT

GENERAL TIRE
-10%

225/60R17 99V GRABBER GT

225/60R17 99V GRABBER GT

5,922.00 ден

На лагер

5,922.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008473 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: