225/60R18 100H CSC5 SUV

CONTINENTAL
-10%

225/60R18 100H CSC5 SUV

225/60R18 100H CSC5 SUV

9,918.00 ден

На лагер

9,918.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008380 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: