225/60R18 100V BRAVURIS FR

BARUM

225/60R18 100V BRAVURIS FR

225/60R18 100V BRAVURIS FR

8,650.00 ден

На лагер

8,650.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500174 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: