225/60R18 100V DX740

OUTLET 2018
DAVANTI
-50%

225/60R18 100V DX740

225/60R18 100V DX740

3,715.00 ден

На лагер

3,715.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016847-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX740

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: