225/60R18 100V DX740

DAVANTI
-40%

225/60R18 100V DX740

225/60R18 100V DX740

4,458.00 ден

На лагер

4,458.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016847 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX740

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: