225/60R18 100W N’Fera RU1

NEXEN

225/60R18 100W N’Fera RU1

225/60R18 100W N’Fera RU1

7,450.00 ден

На лагер

7,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501762 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N'Fera RU1

Тежински индекс

100

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: