225/60R18 104H S954S XL

TOYO

225/60R18 104H S954S XL

225/60R18 104H S954S XL

9,840.00 ден

На лагер

9,840.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020811 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: