225/60R18 104H WR SUV 4 XL

NOKIAN

225/60R18 104H WR SUV 4 XL

225/60R18 104H WR SUV 4 XL

12,420.00 ден

На лагер

12,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017720 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

104

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: