225/60R18 104V N’blue 4Season SUV XL

NEXEN

225/60R18 104V N’blue 4Season SUV XL

225/60R18 104V N’blue 4Season SUV XL

8,350.00 ден

На лагер

8,350.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503760 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season (SUV)

Тежински индекс

104

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: