225/60R18 104W CROSSCLIMATE SUV XL

MICHELIN

225/60R18 104W CROSSCLIMATE SUV XL

225/60R18 104W CROSSCLIMATE SUV XL

12,490.00 ден

На лагер

12,490.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014689 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: