225/60R18 104W Wetproof SUV XL

OUTLET 2019
NOKIAN

225/60R18 104W Wetproof SUV XL

225/60R18 104W Wetproof SUV XL

8,380.00 ден

На лагер

8,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019435-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Outlet

Профил

60

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof SUV

Тежински индекс

104

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: