225/65R16 112T OBVA TL

TOYO

225/65R16 112T OBVA TL

225/65R16 112T OBVA TL

8,540.00 ден

На лагер

8,540.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502065 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

112

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: