225/65R16C 112/110R CVC 200

CONTINENTAL

225/65R16C 112/110R CVC 200

225/65R16C 112/110R CVC 200

11,210.00 ден

На лагер

11,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009503 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: