225/65R16C 112/110R EUROVAN WIN 2

GENERAL TIRE

225/65R16C 112/110R EUROVAN WIN 2

225/65R16C 112/110R EUROVAN WIN 2

7,570.00 ден

На лагер

7,570.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013774 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter 2

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: