225/65R17 102T CCC LX

TAURUS

225/65R17 102T CCC LX

225/65R17 102T CCC LX

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006370 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: