255/55R18 109Y GRABBER GT

SPORTIVA

255/55R18 109Y GRABBER GT

255/55R18 109Y GRABBER GT

7,030.00 ден

Out of stock

7,030.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006453 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: