225/65R16C 112/110R VAN

SEIBERLING
-10%

225/65R16C 112/110R VAN

225/65R16C 112/110R VAN

3,186.00 ден

На лагер

3,186.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016993 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

SEIBERLING

Шара

Van

Тежински индекс

112

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: