225/65R16C 112/110R Vanis 2

BARUM
-10%

225/65R16C 112/110R Vanis 2

225/65R16C 112/110R Vanis 2

7,983.00 ден

На лагер

7,983.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500175 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

Vanis 2

Додадовте производ во Вашата кошничка: