225/65R16C 112/110R VANPRO B2

KORMORAN
-10%

225/65R16C 112/110R VANPRO B2

225/65R16C 112/110R VANPRO B2

2,934.00 ден

На лагер

2,934.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008453 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Летна

Бренд

KORMORAN

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: