225/65R16C 112/110T NOKIAN cLINE CARGO

NOKIAN
-10%

225/65R16C 112/110T NOKIAN cLINE CARGO

225/65R16C 112/110T NOKIAN cLINE CARGO

8,874.00 ден

На лагер

8,874.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008317 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

112

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: