225/65R16C 112/110T WR C3

NOKIAN
-10%

225/65R16C 112/110T WR C3

225/65R16C 112/110T WR C3

7,173.00 ден

На лагер

7,173.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010529 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR C3

Тежински индекс

112/110

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: