225/65R17 102H BRAVURIS FR

BARUM
-10%

225/65R17 102H BRAVURIS FR

225/65R17 102H BRAVURIS FR

6,633.00 ден

На лагер

6,633.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500176 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: