225/65R17 102H CC ATR

CONTINENTAL

225/65R17 102H CC ATR

225/65R17 102H CC ATR

11,290.00 ден

На лагер

11,290.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010085 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact AT

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: