225/65R17 102H CCC LX2

CONTINENTAL

225/65R17 102H CCC LX2

225/65R17 102H CCC LX2

9,380.00 ден

На лагер

9,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007082 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiCrossContact LX

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: