225/65R17 102H N’Fera Sport SUV

NEXEN
-10%

225/65R17 102H N’Fera Sport SUV

225/65R17 102H N’Fera Sport SUV

5,202.00 ден

На лагер

5,202.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500629 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-Fera Sport SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: