225/65R17 102H WINGUARD Sport 2 SUV

NEXEN

225/65R17 102H WINGUARD Sport 2 SUV

225/65R17 102H WINGUARD Sport 2 SUV

8,240.00 ден

На лагер

8,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502154 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

102

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: