225/65R17 102V GRABBER A/S 365 XL FR

GENERAL TIRE

225/65R17 102V GRABBER A/S 365 XL FR

225/65R17 102V GRABBER A/S 365 XL FR

8,180.00 ден

На лагер

8,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021765 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: