225/65R17 102V GRABBER GT

GENERAL TIRE
-10%

225/65R17 102V GRABBER GT

225/65R17 102V GRABBER GT

6,327.00 ден

На лагер

6,327.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007202 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Grabber GT

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: