225/65R17 106H 701 SUV TAURUS

TAURUS
-10%

225/65R17 106H 701 SUV TAURUS

225/65R17 106H 701 SUV TAURUS

5,706.00 ден

На лагер

5,706.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014706 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

701 Suv

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: