205/60R15 95H WR D3 XL

GENERAL TIRE

205/60R15 95H WR D3 XL

205/60R15 95H WR D3 XL

7,762.00 ден

На лагер

7,762.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA004972 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber Plus

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: