225/65R17 106H WR SUV 4 XL

NOKIAN

225/65R17 106H WR SUV 4 XL

225/65R17 106H WR SUV 4 XL

11,390.00 ден

На лагер

11,390.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018263 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR SUV 4

Тежински индекс

106

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: