225/65R17 106V Wetproof SUV XL

NOKIAN
-10%

225/65R17 106V Wetproof SUV XL

225/65R17 106V Wetproof SUV XL

6,993.00 ден

На лагер

6,993.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500832 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: