225/70 R15 112S OBVA TL

TOYO
-10%

225/70 R15 112S OBVA TL

225/70 R15 112S OBVA TL

6,075.00 ден

На лагер

6,075.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502058 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

225

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OBSERVE VAN

Тежински индекс

112

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: